Gorąca beczka zewnętrzna z hydromasażem

Całoroczna balia zewnętrzna wykonana z modrzewia to doskonała alternatywa dla osób ceniących sobie relaks na świeżym powietrzu.

Balia opalana jest zewnętrznym piecem na drewno dzięki czemu kąpiel jest zarówno przyjemna termicznie jak i odprężająca. Czerpiąc przyjemność z kąpieli w beczce, możemy równocześnie zadbać o zdrowie. Odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł i hartuje ciało. Kąpiel w beczce wodnej porównywana jest do zalet sauny. W baliach kąpielowych, rozgrzanych do wysokich temperatur, odpoczywamy na przeznaczonych do tego ławeczkach, dbając, aby serce znajdowało się ponad powierzchnią wody.

Dodatkowy relaks zapewnia nam masaż wodny, dzięki umiejscowionym w ławkach 24 dyszom powietrznym. Wodny masaż działa na każdego, może on być porównany do dotyku wprawionej dłoni masażysty. Działa on jednak znacznie intensywniej, gdyż woda opływa całe ciało i wzmacnia masaż oddziaływaniem termicznym oraz hydrostatycznym. Podczas kąpieli w jacuzzi można zaznać fizycznego oczyszczenia i odprężenia. Nieustannie bombardujące ciało drobne bąbelki przyspieszają cyrkulację krwi w skórze i tym samym przyczyniają się do stymulacji procesu usuwania toksyn z organizmu oraz zastąpienia ich tlenem i substancjami odżywczymi.

Cennik kąpieli:

Maksymalna liczba osób: 8

Cena w miesiącach od kwietnia do października od 150 PLN (Cena obowiązuje dla 2 osób + 20 PLN każda kolejna osoba)

Cena w miesiącach od listopada do marca od 250 PLN (Cena obowiązuje dla 2 osób + 20 PLN każda kolejna osoba)

  • Minimalne wyprzedzenie rezerwacji beczki 1 dzień