Strefa Spa

Sauna Cedrowa

W strefie Spa proponujemy Państwu odprężenie w saunie fińskiej, która może również pełnić funkcję sauny ruskiej. Nasza sauna wykonana jest z drewna cedrowego, dzięki któremu możecie Państwo cieszyć się aromatem drewna i olejków eterycznych płynących wprost z natury. zobacz więcej »

Balia kąpielowa wewnętrzna

Dodatkowe odprężenie zapewnią Państwu zabiegi i kąpiele w balii kąpielowej wykonanej z egzotycznego drewna iroko. Balia przeznaczona jest maksymalnie dla dwóch osób, dzięki czemu może być alternatywą spędzenie czasu wolnego dla naszych Gości. Kąpiel w balii wewnętrznej to przyjemność dla ciała i ducha. Pozwala odzyskać harmonię, relaksuje, wpływa pozytywnie na zdrowie. Kąpiel w balii stymuluje ciało do lepszej przemiany materii dzięki czemu po kąpieli czujemy się pełni sił witalnych.
Zachęcamy do zapoznania się z lista zabiegów, wraz z cenami umieszczonymi poniżej. zobacz wiecej »

Gorąca beczka zewnętrzna z hydromasażem

Całoroczna balia zewnętrzna wykonana z modrzewia to doskonała alternatywa dla osób ceniących sobie relaks na świeżym powietrzu.

Balia opalana jest zewnętrznym piecem na drewno dzięki czemu kąpiel jest zarówno przyjemna termicznie jak i odprężająca. Czerpiąc przyjemność z kąpieli w beczce, możemy równocześnie zadbać o zdrowie. Odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł i hartuje ciało. Kąpiel w beczce wodnej porównywana jest do zalet sauny. W baliach kąpielowych, rozgrzanych do wysokich temperatur, odpoczywamy na przeznaczonych do tego ławeczkach, dbając, aby serce znajdowało się ponad powierzchnią wody. zobacz wiecej»